Убиство во скопски Чаир | Бриф

Бриф – 01:23 25/11
Во престрелка на улица Лазо Трповски што се случи пред неколку часа, кај маркетот „Принц“ во скопски Чаир е убиен Исмет Арифи од Скопје, а Ќемал Лусјани со прострелна рана е пренесен во болницата „Св.

+инфо: Убиство во скопски Чаир (ВИДЕО)

Алсат-М: Пукотници во Чаир, еден загинат

А1 On: ВИДЕО: Еден убиен, еден тешко ранет во престрелка во Чаир

21 поврзани вести »

Powered by WPeMatico

Поврзани написи