Убиен маж во пукање во Топаанско Поле | Мета

Мета – 08:12 25/11
Во престрелка што се случила во 22.30 часот вчера во населбата Топаанско Поле близу супермаркетот Принц, еден 35 годишник го загубил животот, а еден 52-годишник задобил тешки повреди. Во инцидентот на улицата Лазо Трповски животот го загубил И.А од …

Фактор: (ВИДЕО) Престрелка во Чаир однесе во смрт едно лице, напаѓачот во бегство

Локално: Пукање во Чаир- Еден убиен и еден тешко ранет

Алсат-М: Пукотници во Чаир, еден загинат

25 поврзани вести »

Powered by WPeMatico

Поврзани написи