Крвави престрелки во Скопје: Полицијата нема никого приведено | Курир

Курир – 00:29 25/11
Едно лице загина, а друго се бори за живот по престрелката во скопската населба Топанско, општина Чаир, дозна КУРИР. На прометно место во овој дел на градот вечерва се случи крвава престрелка.

А1 On: ВИДЕО: Еден убиен, еден тешко ранет во престрелка во Чаир

Sky: Пукање со загинати среде Скопје – полицијата на нозе

24 Вести: Еден мртов и еден тешко ранет во престрелка во Чаир

17 поврзани вести »

Powered by WPeMatico

Поврзани написи